Kapat
  • İletişim
  • Tel. +90 0216 335 40 34
  • Adres
  • Atakent Mahallesi Barış Sokak No:19
    34760 Ümraniye, İSTANBUL / TÜRKİYE
Hakkımızda

MCC İletişim Teknolojisi Hizmetleri

Lider telekomünikasyon markalarının uzman servis ve pazarlama partneridir.

Ekibimiz düzenli olarak yurt dışından teknik
eğitim alarak yenilikleri sizin için takip eder.

MCC İletişim Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. sektöre girişini Aselsan'ın yetkili satış ve teknik servis ortağı olarak yapmıştır. Kısa süre içinde de STN Atlas Marine firmasının (SAM) ticari gemilerin ve yatların seyrüsefer, haberleşme ile ilgili tüm donanımlarının montajı, devreye alma, bakım - onarımları ile yedek parça satışını yapan yetkili Türkiye Servis Partneri olmuştur.

1997 yılında akustik ve titreşim ölçüm cihazları alanında dünya lideri Brüel & Kjaer (Danimarka) firmasının Türkiye Yetkili Servisi olmuştur.

2004 yılında, ZUND Systemtechnik AG ile, sonrasında dünyadaki Laser Source üreticileri arasında lider konumda olan ROFIN firması ortaklık anlaşması yapmıştır. MCC güçlerin birleşmesiyle genişleyen yeni ürün yelpazesinde 6 KW’ye kadar Laser Source’larının montaj, devreye alma ve servis sağlayıcısı olmuştur. Halen bu firmaların servis partneri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2011 yılında ürün grubu içine “Yenilebilir Enerji” ürünlerini de katarak; ZONHAN rüzgar jeneratörü ve güneş panelleri ile, methanol ile enerji üreten EFOY - Direct Methanol Fuelcell’in üreticisi SFC’nin distribütörü olmuştur.

MCC İletişim kuruluşundan bu yana, sektörün teknoloji ve pazar yönünden lider global markalarının temsilcisi ve yetkili servis merkezi olmuştur. Verdiğimiz hizmetlerde kalite devamlılığını sağlamak adına, mühendis ve teknisyenlerimiz düzenli olarak global çözüm ortaklarımızın genel merkezlerinde eğitim görmektedir.


Kalite Politikamız

MCC İletişim Teknolojisi Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak; müşterileri ile açık ve güvene dayalı bir iletişim kurarak, ileri teknolojiyi izleyerek, sektörümüzdeki gelişmeleri kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir.

Kendine güvenen, kendinden ve işinden memnun takım ruhunu benimsemiş, çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak ana hedeflerimizdendir.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirme sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, uygulanabilir şartları yerine getirmek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.